Magazín TOPbydlení.info se věnuje aktuálním trendům v moderním interiéru. Inspiraci hledáme hlavně u italského designu a italského designového nábytku, jehož nové řady Vám pravidelně představujeme.
Moderní byt potřebuje stylový nábytek. Italský design je nadčasový a trendy, proto se vyplatí jej sledovat a třeba si i něco designového domů pořídit. Útulný domov je nejlepší psychoterapie. Italský designový nábytek je styl pro úspěšné !

Trendy Italie


O italském nábytku jste již určitě slyšeli a možná jste i uvažovali o jeho pořízení, když jste chtěli vybavit svůj byt. Italští výrobci nábytku jsou nesmírně oblíbení nejen v Evropě, ale na celém světě. Nejde ovšem obvykle o lacinou záležitost, kvalitní italský nábytek je luxusní zboží, které si nemůže dovolit každý. Právě italský cit pro módu a design je tím co dělá nábytek z této země neopakovatelným a esteticky dokonalým. Důraz je ovšem kladen nejen na skvělý design, ale také na perfektní kvalitu zpracování z materiálů jako je dýha, lak nebo barevné sklo.

Širokou nabídku italského designového nábytku naleznete v nějvětším design centru v ČR Sýkora Home, v Praze na Vysočanech, velde O2 Arény, u společnosti JESPEN Nábytek.

Je italský nábytek jenom krásný na pohled, ale jinak nepraktický? Nikoli, kvalitní italští výrobci dbají na to, aby jejich nábytek byl vynikajícím výrobkem po všech stránkách. Právě proto je italský nábytek na trhu stálicí a nejčastější volbou
náročnějších zákazníků, kteří chtějí estetický i praktický luxus v jednom. Mezi italské výrobce, jejichž výrobky jsou k dostání v České republice, patří například firmy Desirée, Bontempi, Santarossa, Tonin Casa. Nábytek těchto výrobců patří do střední až vyšší kategorie. Kuchyně z jejich produkce se opět stávají centrem domova a bytový nábytek se vyznačuje citlivostí a estetickým cítěním. Slovem, které nejlépe shrnuje podstatu italského nábytku, je styl. Takže pokud nedáte dopustit na velmi jemný a vybraný vkus, moderní trendový design a zároveň praktičnost, potom se obraťte na některého z prodejců italského nábytku u nás. Doporučujeme jeden z největších design showroomu v Praze, společnost JESPEN v design centru Sýkora Home. A zařiďte si svůj byt nebo kancelář stylově a luxusně.

Jako moderní italský nábytek můžeme brát taktéž vybavení pro dětské pokoje, moderní ložnice, moderní kuchyně, ale také například moderní obývací pokoje a ty obzvláště, protože moderní nábytek obsahuje i obývací pokoje nebo chcete-li obývací stěny. Mnoho prodejců designového moderního nábytku pro Vás připravuje pravidelně zvýhodněnou nabídku na vybrané druhy obývacích pokojů. Jedná se například o obývací pokoje společnosti Santarossa, jejichž výrobky patří k těm nejoblíbenějším na našem trhu.

Nabídka obývacích pokojů, ale i jednotlivých segmentů do obývacích pokojů je velmi Å¡iroká. Nabízí se moderní, ale i stylový design dob dávno minulých. Obávací sestavy se nabízí ve dvou základních variantách – obývací sestavy pevné a obývací sestavy modulové. Obývací sestavy pevné, znamená, že obývací sestava je nabízená jako jeden celek obývací stÄ›ny, nelze zakoupit po  jednotlivých dílech.
Obývací sestava modulová znamená, že sám klient si může z desítek jednotlivých segmentů obývací sestavu navolit dle svých potřeb. Modulový systém je u zákazníků velmi oblíben.Facebook

YouTube

Posleme Vam slevu na designovy nabytek !

Mate-li zájem o přehled aktuálních slev moderního bytového nábytku a aktuálních trendů ? Zadejte svůj email...

Posleme Vam slevu na designovy nabytek !

Mate-li zájem o přehled aktuálních slev moderního bytového nábytku a aktuálních trendů ? Zadejte svůj email...