Magazín TOPbydlení.info se věnuje aktuálním trendům v moderním interiéru. Inspiraci hledáme hlavně u italského designu a italského designového nábytku, jehož nové řady Vám pravidelně představujeme.
Moderní byt potřebuje stylový nábytek. Italský design je nadčasový a trendy, proto se vyplatí jej sledovat a třeba si i něco designového domů pořídit. Útulný domov je nejlepší psychoterapie. Italský designový nábytek je styl pro úspěšné !

2013


Art & Interior opět představí to nejlepší

Jako každý rok i letošní ročník výstavy moderního designu, nábytku a svítidel Art & Interior nabízí veřejnosti příležitost seznámit se s nejnovějšími světovými trendy v oboru a s posledními designérskými novinkami na trhu. Již tradičně se bude tato inspirativní podívaná konat v prostorách Veletržního paláce.

Neokoukaný design

Luxusní bydleníJubilejní 10. ročník veletrhu moderního designu, nábytku a svítidel Art & Interior se uskuteční ve dnech 26. – 28. listopadu v Malé dvoraně Veletržního paláce. Výstava představí exkluzivní sortiment prestižních značek v oboru moderního interiérového designu a svítidel, který reprezentuje poslední trendy a designérské novinky ve světě. Součástí výstavy bude také sekce Design zone, ve které se veřejnost seznámí se zajímavostmi a inovacemi z oblasti českého moderního designu.

Art & Interior představí moderní nábytek a svítidla, neokoukaný design, a také zajímavé způsoby řešení projektů. Prezentovat se zde budou například originální interiérová řešení od Progress interior, skvostné koupelnové a interiérové vybavení Aqua trade nebo okouzlující nábytek od Aglas furniture. Chybět nebude ani osvětlovací technika Brokis, kuchyňská řešení podle společnosti DIZ kuchyně či firma Decoland – prodejce značkového nábytku a doplňků, osvětlení a poskytovatel interiérového poradenství.

Navštivte designový showroom společnosti Jespen nábytek Praha, spousta italského designu a samozřejmě též italského značkového designového nábytku.

Luxusní bydleníPosaďte se do ovčí vlny

Český designér Jiří Svatoň představí na výstavě limitovanou autorskou kolekci sedacího nábytku. Jedná se o trojici 45 cm vysokých stoliček na kovových nožičkách se sedátkem z pravé ovčí vlny. Sedátka rozhodně nepostrádají vtip – tak jako všechny ostatní produkty ze sekce Design zone.

Zavítejte i na další výstavy

Souběžně s veletrhem Art & Interior proběhne i prestižní přehlídka luxusních automobilových, motocyklových a lifestylových značek Mmotion09 a 1. ročník veletrhu plastické a estetické chirurgie MediArt Prague.

V letošním roce se bude také konat 4. ročník výběrové výstavy kancelářského nábytku, kancelářské techniky, vybavení a doplňků Office & Life. Výstava je zaměřena nejen na vybavení domácích kanceláří, ale návštěvníci se zde mohou seznámit s nejnovějšími komunikačními technologiemi.

Jaký koupit konferenční stolek ?

Tento malý kus nábytku, bez kterého bychom si možná jen stěží dovedli představit, nazýváme možná až příliš formálně „konferenčním stolkem“. K čemu ho vlastně používáte? Pro odkládání dálkových ovladačů na domácí kino a skleniček a šálků? Možná u něj jíte a nebo byste to chtěli dělat a možná právě přemýšlíte, jaký „konferenční stolek” si vlastně pořídit. Víte co je nejdůležitější?
Odpověd na otázku pátrající po důležitosti nebo nedůležitosti některých kritérií výběru konferenčních stolků jsme položili zcela záměrně a existuje na ní v postatě jedna správná odpověď. Nejdůležitější je vědět, jak budete se stolkem zacházet a k čemu jej budete používat. Zdali tedy bude jen ozdobou, nebo místem pro odložení věci tak, že pro jejich opětovné uchopení budete muset znovu vstát z pohovky a naklonit se ke stolku, a nebo jestli to bude stolek, který vám díky svým rozměrům svěřené věci „podá“ a vy u toho budete moci ležet. A až tohle všechno budete vědět, pak si uvědomíte, že tím základním a klíčovým parametrem uživatelského komfortu konferenčního stolku je jeho výška.

Nízký a nebo vysoký?

Současný trend chápe konferenční stolek spíše jako něco velmi nízkého, co funguje jako odkládací plocha, která většinou není dosažitelná přímo z pohovky či křesla a ke které je potřeba vstát a pak se hluboce předklonit. Takového stolku se přirozeně jíst nedá.

TIP: pokud budete chtít stolek využít také při konzumaci potravin a nápojů, pak bude jistě lepší zvolit stolek minimálně stejné výšky, jakou má sedák pohovky či křesla, tedy cca 35 – 45 cm.

Zajímavou variantou je použití nízkého stolku, který je vlastně jen označeným místem na zemi pro odkládání zamýšlených předmětů a současné užití jakého si servírovacího stolku, který je dostatečně vysoký tak, aby vám „podal“ třeba natolik choulostivý předmět, jakým je sklenice plná červeného vína, kterou hodláte vypít na světle čalouněné pohovce. Podobné stolky si můžete pořídit i dva a současně si přitom užívat velmi pohledově atraktivní a vlastně tak trochu nepraktický nízký „konferenční stolek“, kolek kterého jistě lidé nikdy „konferovat“ nebudou, ale můžou si na něj položit třeba TV ovladač tak, aby neležel neošetřeně rovnou na podlaze, byť pokryté kobercem s vysokým chlupem.Luxusní designové pohovky

Facebook

YouTube

Posleme Vam slevu na designovy nabytek !

Mate-li zájem o přehled aktuálních slev moderního bytového nábytku a aktuálních trendů ? Zadejte svůj email...

Posleme Vam slevu na designovy nabytek !

Mate-li zájem o přehled aktuálních slev moderního bytového nábytku a aktuálních trendů ? Zadejte svůj email...