Magazín TOPbydlení.info se věnuje aktuálním trendům v moderním interiéru. Inspiraci hledáme hlavně u italského designu a italského designového nábytku, jehož nové řady Vám pravidelně představujeme.
Moderní byt potřebuje stylový nábytek. Italský design je nadčasový a trendy, proto se vyplatí jej sledovat a třeba si i něco designového domů pořídit. Útulný domov je nejlepší psychoterapie. Italský designový nábytek je styl pro úspěšné !

2013


Art & Interior opět představí to nejlepší

Jako každý rok i letošní ročník výstavy moderního designu, nábytku a svítidel Art & Interior nabízí veřejnosti příležitost seznámit se s nejnovějšími světovými trendy v oboru a s posledními designérskými novinkami na trhu. Již tradičně se bude tato inspirativní podívaná konat v prostorách Veletržního paláce.

Neokoukaný design

Luxusní bydleníJubilejní 10. ročník veletrhu moderního designu, nábytku a svítidel Art & Interior se uskuteční ve dnech 26. – 28. listopadu v Malé dvoranÄ› Veletržního paláce. Výstava pÅ™edstaví exkluzivní sortiment prestižních značek v oboru moderního interiérového designu a svítidel, který reprezentuje poslední trendy a designérské novinky ve svÄ›tÄ›. Součástí výstavy bude také sekce Design zone, ve které se veÅ™ejnost seznámí se zajímavostmi a inovacemi z oblasti českého moderního designu.

Art & Interior představí moderní nábytek a svítidla, neokoukaný design, a také zajímavé způsoby řešení projektů. Prezentovat se zde budou například originální interiérová řešení od Progress interior, skvostné koupelnové a interiérové vybavení Aqua trade nebo okouzlující nábytek od Aglas furniture. Chybět nebude ani osvětlovací technika Brokis, kuchyňská řešení podle společnosti DIZ kuchyně či firma Decoland – prodejce značkového nábytku a doplňků, osvětlení a poskytovatel interiérového poradenství.

Navštivte designový showroom společnosti Jespen nábytek Praha, spousta italského designu a samozřejmě též italského značkového designového nábytku.

Luxusní bydleníPosaďte se do ovčí vlny

Český designér Jiří Svatoň představí na výstavě limitovanou autorskou kolekci sedacího nábytku. Jedná se o trojici 45 cm vysokých stoliček na kovových nožičkách se sedátkem z pravé ovčí vlny. Sedátka rozhodně nepostrádají vtip – tak jako všechny ostatní produkty ze sekce Design zone.

Zavítejte i na další výstavy

Souběžně s veletrhem Art & Interior proběhne i prestižní přehlídka luxusních automobilových, motocyklových a lifestylových značek Mmotion09 a 1. ročník veletrhu plastické a estetické chirurgie MediArt Prague.

V letošním roce se bude také konat 4. ročník výběrové výstavy kancelářského nábytku, kancelářské techniky, vybavení a doplňků Office & Life. Výstava je zaměřena nejen na vybavení domácích kanceláří, ale návštěvníci se zde mohou seznámit s nejnovějšími komunikačními technologiemi.

Jaký koupit konferenční stolek ?

Tento malý kus nábytku, bez kterého bychom si možná jen stěží dovedli pÅ™edstavit, nazýváme možná až příliÅ¡ formálnÄ› „konferenčním stolkem“. K čemu ho vlastnÄ› používáte? Pro odkládání dálkových ovladačů na domácí kino a skleniček a šálků? Možná u nÄ›j jíte a nebo byste to chtÄ›li dÄ›lat a možná právÄ› pÅ™emýšlíte, jaký „konferenční stolek” si vlastnÄ› pořídit. Víte co je nejdůležitÄ›jší?
Odpověd na otázku pátrající po důležitosti nebo nedůležitosti některých kritérií výběru konferenčních stolků jsme položili zcela záměrně a existuje na ní v postatě jedna správná odpověď. Nejdůležitější je vědět, jak budete se stolkem zacházet a k čemu jej budete používat. Zdali tedy bude jen ozdobou, nebo místem pro odložení věci tak, že pro jejich opětovné uchopení budete muset znovu vstát z pohovky a naklonit se ke stolku, a nebo jestli to bude stolek, který vám díky svým rozměrům svěřené věci „podá“ a vy u toho budete moci ležet. A až tohle všechno budete vědět, pak si uvědomíte, že tím základním a klíčovým parametrem uživatelského komfortu konferenčního stolku je jeho výška.

Nízký a nebo vysoký?

Současný trend chápe konferenční stolek spíše jako něco velmi nízkého, co funguje jako odkládací plocha, která většinou není dosažitelná přímo z pohovky či křesla a ke které je potřeba vstát a pak se hluboce předklonit. Takového stolku se přirozeně jíst nedá.

TIP: pokud budete chtít stolek využít také při konzumaci potravin a nápojů, pak bude jistě lepší zvolit stolek minimálně stejné výšky, jakou má sedák pohovky či křesla, tedy cca 35 – 45 cm.

Zajímavou variantou je použití nízkého stolku, který je vlastnÄ› jen označeným místem na zemi pro odkládání zamýšlených pÅ™edmÄ›tů a současné užití jakého si servírovacího stolku, který je dostatečnÄ› vysoký tak, aby vám „podal“ tÅ™eba natolik choulostivý pÅ™edmÄ›t, jakým je sklenice plná červeného vína, kterou hodláte vypít na svÄ›tle čalounÄ›né pohovce. Podobné stolky si můžete pořídit i dva a současnÄ› si pÅ™itom užívat velmi pohledovÄ› atraktivní a vlastnÄ› tak trochu nepraktický nízký „konferenční stolek“, kolek kterého jistÄ› lidé nikdy „konferovat“ nebudou, ale můžou si na nÄ›j položit tÅ™eba TV ovladač tak, aby neležel neoÅ¡etÅ™enÄ› rovnou na podlaze, byÅ¥ pokryté kobercem s vysokým chlupem.Facebook

YouTube

Posleme Vam slevu na designovy nabytek !

Mate-li zájem o přehled aktuálních slev moderního bytového nábytku a aktuálních trendů ? Zadejte svůj email...

Posleme Vam slevu na designovy nabytek !

Mate-li zájem o přehled aktuálních slev moderního bytového nábytku a aktuálních trendů ? Zadejte svůj email...